‘t huys adres

Kasteelhof 4
5995 BX
Kessel
Nederland

Bellen naar ‘t huys

077 – 7600 666

Mailen naar ‘t huys

informatie@kasteeldekeverberg.nl

Kom op bezoek

  • Kessel is een van 50 mooiste dorpen van Nederland
  • Actief, spannend en educatief voor de kids.
  • Mooi, informatief en inspirerend voor volwassenen.

Plan je bezoek en beleef!

Bestel tickets

Plan je bezoek en beleef!

dinsdag 16 juni 2026

Podcast Gezichten achter de geschiedenis: Afl. 2 Baron Frits

In samenwerking met Omroep Peel en Maas ontwikkelde Kasteel De Keverberg de podcast ‘gezichten achter de geschiedenis’ over leven op en rond kastelen. In vijf gesprekken met mensen van nu komen de verhalen van toen tot leven. Verhalen van bouwers, bewoners en bevrijders van De Keverberg en de verre regio.

In de nieuweste aflevering praten we met Annemarie Staaks ove de laatste adellijke bewoner van Kasteel De Keverberg, Baron Frits. Annemarie Staaks is schrijfster, biograaf, en verhalenzoeker pur sang. Geboren in Kessel, maar voelt zich thuis in Venlo. Al jaren volgt ze de sporen van Baron Frits, de laatste adellijke bewoner van Kasteel De Keverberg. Wie was de man achter de titel? Waarom lukt het hem niet om zijn roots van stand te verzilveren? Waarom was er altijd conflict?

Annemarie duikt al een paar jaar in zijn leven voor een roman. En tegelijk werkt ze, samen met anderen, aan een meer beschrijvend boek over deze intrigerende figuur wiens familie ooit haar stempel drukte op Duitsland, Frankrijk, België en Nederland. Een zoektocht naar de identiteit en naar het ware gezicht van … Baron Frits

Beluister de podcast hier: