‘t huys adres

Kasteelhof 4
5995 BX
Kessel
Nederland

Bellen naar ‘t huys

077 – 7600 666

Mailen naar ‘t huys

informatie@kasteeldekeverberg.nl

Kom op bezoek

  • Kessel is een van 50 mooiste dorpen van Nederland
  • Actief, spannend en educatief voor de kids.
  • Mooi, informatief en inspirerend voor volwassenen.

Plan je bezoek en beleef!

Bestel tickets

Plan je bezoek en beleef!

Ontdek

20 juni 2026

Kasteelconcert Piet Jeegers Clarinet Choir

Het Piet Jeegers Clarinet Choir brengt een gevarieerd concertprogramma met werken voor klarinetensemble, variërend van sfeervolle klassieke arrangementen tot eigentijdse en toegankelijke composities. Onder muzikale leiding van Jacco Nefs staat een avond centraal waarin de veelzijdigheid, warmte en expressie van het klarinetkoor volledig tot hun recht komen in de bijzondere ambiance van Kasteel de Keverberg.

 

Het Piet Jeegers Clarinet Choir is een gepassioneerd klarinetensemble dat bestaat uit enthousiaste klarinettisten die samen muziek maken op hoog niveau combineren met speelplezier en verbondenheid. Het koor is vernoemd naar Piet Jeegers en zet diens muzikale nalatenschap voort met concerten waarin kwaliteit, toegankelijkheid en muzikaal enthousiasme centraal staan.

 

Let op: De entree is gratis maar het is wel nodig om een kosteloos ticket te bestellen want het aantal plekken is beperkt

Klarinetklanken op het kasteel

Alles op een rij

Aanvang
19.30 uur
Entree
Gratis, maar maar het is wel nodig om een kosteloos ticket te bestellen want het aantal plekken is beperkt
Bestel tickets